O Nas

Fundacja Humanitarna DEWAJTIS

Fundacja Humanitarna DEWAJTIS została założona w 2003r. aktem notarialnym, na podstawie przepisów ustawy z dnia 06.04.1984r. o Fundacjach (Dz. U. z 1991r. Nr 46, poz.203).
Statut FH 'Dewajtis' oraz wyciąg z KRS.
Posiadamy również zezwolenie z Ministra Administracji i Cyfryzacji na zbiórkę odzieży i obuwia na terenie całej Polski - zezwolenie MAC.

To już 10 lat!

W 2013r. fundacja Dewajtis będzie obchodzić swoje 10 urodziny. To duży kawałek czasu, jaki został poświęcony na pomoc i wsparcie ludzi, którzy znaleźli się w potrzebie.
Chęć niesienia pomocy w różny sposób owocuje tym, że Fundacja była, jest i będzie dla ludzi, ich rodzin i przyjaciół, dla tych wszystkich, dla których "zwykły" uśmiech i dobre słowo znaczy więcej i "dziękuję" ma inne, głębsze znaczenie.

Bądź częścią FH Dewajtis!

Jeśli chcesz pomagać innym, masz świadomość problemów jakie są wokół ciebie, cechuje Cię empatia do drugiego człowieka - jesteś idealnym kandydatem na Bohatera swojej lokalnej społeczności.
Więcej informacji w zakładce Współpraca

Aby być na bieżąco...

Jeśli chcesz wiedzieć, co się u Nas dzieje, chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami z pracą i pomocą innym ludziom, znasz kogoś, komu należy się pomoc lub uznanie - odwiedź jeden z Naszych serwisów społecznościowych (linki poniżej i w prawym, górnym rogu strony):
Facebook
Twitter
Google+

Fundacja Dewajtis
jak i komu pomagamy?

  • Fundacja realizuje cele przez:

    1. Współpracę z organami administracji państwowej, samorządowej, przedsta- wicielami Kościoła, placówkami oświatowymi, ośrodkami pomocy spo- łecznej i Policją oraz osobami prawnymi i fizycznymi w kraju i za granicą.
    2. Zbiórkę i podział odzieży, obuwia, artyk. spożywczych i higienicznych wśród osób potrzebujących...

  • Jak pomagamy?

    Więcej informacji o tym jak i komu pomagamy, mogą Państwo znaleźć w zakładce Jak pomagamy?